Розслідування

Розкіш по-сільськи. Чому голова сільради їздить на BMW X5? (РОЗСЛІДУВАННЯ)

24.9K

Сьогодні команда КНК Медіа побувала у селі Віта-Поштова. Кажуть, що у сільській раді коїться щось дивне…. Дивне тому, що, мабуть, сільський голова – фокусник. Адже гроші, з його слів, сипляться на нього з повітря.

Давайте по черзі. Віта-Поштова – досить заможне село. І будинки в ньому – не з дешевих. Звісно, і голова тут – досить заможний. Їздить на BMW X5, живе у досить непоганому будинку. Стає цікаво, звідки ж сільського голови стільки грошей. Та на питання щодо двох машин відповідь у пана Дмитра банальна «Машини не мої!». (Хоча б щось нове придумав).

Добре, нехай так. Цікавимося щодо бізнесу. Адже пан Дмитро – є співвласником трьох товариств з обмеженою відповідальність. Голова виправдовується – бізнесом давно не займається. Ці фірми йому не належать. Та документи свідчать про інше. Три фірми до сих пір приносять гроші пану голові сільради.
Обманює нас Дмитро Юрійович. Мабуть не знає, що згідно із статею 12 Закону про місцеве самоврядування сільський голова не має займатися підприємницькою діяльністю.

Отже, продовжуємо подорож. Їдемо селом і бачимо будиночок…будинок…великий будинок!!! колишьного голови. Як бачите, влада у Віті-Поштовій змінюється, та принципи роботи залишаються старими.
За допомогою місцевих жителів знаходимо будинок нового голови – Дмитра Юрійовича. Поки що він менший за палац колишнього оцільника, та потенціал у Дмитра Юрійовича є, все ще попереду.
Отже, якщо скласти разом вартість машин, земельних ділянок та будинку виходить кругленька сума. Та зізнаватися, звідки у нього такі статки пан Дмитро не збирається.

Лариса Зубенко
Ельдар Меметов
Василь Бортнічук
КНК Медіа

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь