Газета "СІВЕРКА"Розслідування

Про розвиток медицини

А також залучення добрих спеціалістів бюджетної сфери до громади.

1.99K
На наступному тижні нас чекають дві події, котрі ймовірно мають між собою зв’язок, тому що організовуються близькими між собою групами людей.
 
Мова йде про так звану “презентацію” генплану, котрим передбачена вирубка лісів, будівництво багатоповерхівок, збільшення населення тільки села Віта-Поштова до близько 30 000 жителів та повне ігнорування соціальних та економічних питань розвитку нашої громади. Цей захід організовує Шульган Д.Ю., котрий на даний час активно підтримує будівництво багатоповерхівок на території військової частини, величезні шматки якої (1,5, 1,8, 1,6 гектари – в сумі близько 20 га) він виділив для своїх друзів для… ведення особистого селянського господарства.

Даною редакцією генплану передбачено переведення тих земель під цільове призначення “Для будівництва багатоквартирних будинків”. Досить вирощувати городину та займатися сільським господарством – давайте багатоповерхівки будувати! 🙂
 
Другою подією, котра відбудеться на наступному тижні, є захід присвячений обговоренню питань медичного обслуговування на території нашої громади. Організаторами даного заходу є члени ГО “Єдність громади – заможне село”. Як відомо, що саме Шульган Д.Ю. є засновником даної організації і члени організації активно співпрацюють із молодим головою по багатьом питанням, бо саме його корупційні дії сприяють тому, що благодійні внески громадян, котрим потрібно отримати, наприклад, підпис голови під проектом газифікації, попадають на рахунки кишенькової громадської організації.
 
І ось тепер є два інтереси: Шульган хоче багатоповерхівки, а члени ГО “Єдність громади…” хочуть мати якісне медичне обслуговування на території громади… Але ж для залучення хороших спеціалістів потрібно створити всі умови проживання на території села, бо інакше вони не прийдуть до нас працювати! Тому їм потрібні дати квартири за рахунок комунального житла, котрого у нас немає. Вихід наступний: хочете мати якісну медицину, то голосуйте за багатоповерхівки!
 
Банально, але багато розумних людей ведуться на те, що тільки таким способом можна вирішити питання залучення лікарів до нашої громади.
 
Нижче я приклав кілька викопіювань із кадастрової карти та реєстру речових прав.
 
Що має громада на сьогоднішній день:
 
– ФАП у Віті-Поштовій по вулиці Звенигородська, 26 (розмір земельної ділянки 0,1937 га
– ФАП у Юрівці по вулиці Кооперативній – земельна ділянка не оформлена, хоча там є близько 0,17 га
 
Чи являється будівля ФАП комунальною власністю? Я відповіді не знаю. В тому році у них були проблеми із опаленням і це питання вирішувалося через районний відділ охорони здоров’я. Якби власником будівлі була громада, то заміну паливної групи мав би зробити власник чи не так? Маю надію, що молодий голова у суботу на заході, котрий пройде в приміщенні клубу біля сільради об 11.00, розкаже всю ситуацію із цим приміщенням.
 
А поки що Шульган розказує всім, що саме в центрі села на 0,5 га він планує побудувати три багатоповерхівки для працівників соціальної сфери. Там він вже видав квартири для учасників АТО. Хто ще там отримав квартири?
 
Завдяки медичній реформи зарплати лікарів значно зросли: добрі сімейні лікарі отримують більше 17,5 тисяч гривень на місяць. При реалізації реформи децентралізації влади ця суму виплат ще виросте на 50-80%. Тобто ми можемо бути спокійними, що матеріальне становище лікарів буде в порядку.
 
На рахунок вирішення житлового питання: на 20 сотках землі ФАПу у Віті-Поштовій, можна легко розмістити будиночок на 6-8 невеликих комунальних квартир для працівників соціальної сфери. На 17 сотках, що є навколо ФАПу у Юрівці також можливо розмістити щось.
 
На території школи є велика ділянка в 0,3 гектари, котра могла би бути також використана для будівництва соціального житла за рахунок громади. Землі у нас вистачає для того, аби привабити класних спеціалістів. Звісно, що для будівництва такого житла потрібні кошти.
 
Триповерховий будиночок на 6 квартир загальною площею 360-380 кв.м. може обійтися громаді десь в 5 мільйонів гривень. Набагато більше коштує одна із ділянок, котрі в минулому році пан Шульган передав у власність своєму другу Максиму Соловйову, жителю Одеської області – http://siverka.org/pustomelya-abo-yak-staty-zemelnym-maroderom/.
 
Вартість 20 гектарів землі на території військової частини на даний час становить близько 120 мільйонів гривень. Питання до членів ГО “Єдність громади – заможнє село”: скільки квартир можна було би побудувати для хороших спеціалістів соціальної сфери? Що ще можна було би зробити за ці кошти?
 
Посилання по темі:
http://siverka.org/meleus-ta-bagatopoverhova-zabudova/ – про багатоповерхову забудову
http://siverka.org/zemlya-ta-novyj-genplan/ – про новий генплан
http://siverka.org/zvernennya-do-aktyvu-sela-iz-go-yednist-gromady-zamozhne-selo/ – наше звернення до членів ГО “Єдність…”
 
siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь