Газета "СІВЕРКА"ОголошенняРозслідування

Мелеус та багатоповерхова забудова

Як громада села Віта-Поштова захищається від тотальної забудови.

7.88K

У кінці 2017 року на офіційному інтернет-сайті Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Київської області (далі – Відповідач) http://www.v-poshtova.gov.ua/ було розміщено інформацію про прийняття рішення 17 сесії 7 скликання №17-72 від 22 грудня 2016 року «Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного з ТОВ «МЕЛЕУС».

Копії рішення сільради

Рішенням передбачено внесення змін до Договору оренди земельної ділянки від 14 жовтня 2006 року, укладеного між Відповідачем та ТОВ «МЕЛЕУС» (ідентифікаційний код 34091263), посвідченого державним нотаріусом Першої Київської нотаріальної контори Дудкіною Н.В. 14.10.2006 р., зареєстрованого в реєстрі за №1-3784, який пройшов державну реєстрацію прав на землю та нерухоме майно 22 грудня 2006 року за №040632900258.

Згідно даних інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна договором оренди передбачена передача в оренду ТОВ «МЕЛЕУС» двох земельних ділянок:

  • Земельної ділянки площею 0,6 га, кадастровий номер 3222481201:01:010:0057, розташованої у с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області;
  • Земельної ділянки площею 2,5 га, кадастровий номер 3222481201:01:012:0020, розташованої у с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області.

Цільове призначення земельних ділянок, яке було встановлено у договорі оренди – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Підпунктом 1.1. цього рішення передбачено внесення змін до п.1.2. договору оренди шляхом викладення цього пункту у новій редакції: «Зазначена земельна ділянка надається в оренду із земель запасу Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Київської області під розміщення житлової багатоповерхової забудови в с. Віта-Поштова по обидві сторони автомагістралі Київ-Одеса».

Пунктом 4 рішення ТОВ «МЕЛЕУС» надано дозвіл на виготовлення детального плану території на орендованій земельній ділянці для розміщення житлової багатоповерхової забудови у відповідності до вимог чинного законодавства, провести громадські слухання щодо розробленого детального плану території, погодити його у відповідних органах та надати його на затвердження до Віто-Поштової сільської ради.

Представники громади вважають, що рішення прийнято з порушенням Конституції України, земельного, природоохоронного, містобудівного та іншого законодавства, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, безпідставно та у спосіб, не передбачений цим законом, непропорційно, зокрема без дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів мешканців с. Віта-Поштова, та територіальної громади і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення.

Крім того, має місце протиправна бездіяльність Віти-Поштової сільської ради, яка полягає у невиконанні ними обов‘язку щодо оприлюднення порядку денного 17 сесії 7 скликання Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 22.12.2016 р.  проектів рішень, винесених на Сесію сільської ради, прийнятих на Сесії сільської ради рішень.

У нас зайшов якось спір із Валерієм Котирлом, котрий є депутатом у нас в Юрівці, на рахунок того, що Шульган в березні 2017 року вносив зміни в договір із ТОВ “Мелеус”. А виявляється, що ось існує рішення, за котре Валерій Володимирович, а також інші депутати, проголосував “ЗА” згідно результатам поіменного голосування.

Тобто, панове депутати, і тут вас Пекарський із Шульганом “обдурили”: ви дозволяєте змінити цільове призначення землі, а натомість буцімто ТОВ “Мелеус” віддасть 350 кв.м. для використання під амбулаторію на першому поверсі одного із будинків. А ніхто не задав питання, що на тих землях мали б проживати чи не під 3000 людей, котрим самим було б мало того приміщення для отримання якісних медичних послуг. А яким чином Мінздоров’я могло би фінансувати цю установу?

Як бачите, село нічого не отримало би від того сумнівного генделю, але дехто хотів добре поживитися за рахунок громади.

До речі, саме Пекарський із своїм партнером Коваленком, котрий тоді був заступником голови сільради Івановому, займався вирішенням питання оренди цієї ділянки. Петро  Вячеславович мабуть забуває, що вже пройшло більше 10 років, і за той час країна помінялася, а також в селі появилися люди, котрим небайдужа доля села, і котрі хочуть простих банальних речей для себе своїх сімей, сусідів тощо: розвиток, комфорт, безпека та відпочинок у своєму селі!

Представники нашої громади звернулися в суд щодо скасування цього рішення, що унеможливить спаплюження лиця нашого села. Село має залишитися селом!

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь