Газета "СІВЕРКА"НовиниРозслідування

Винищення лісу по дорозі на Круглик

Вчора групою активістів села Віта-Поштова та мешканців житлового масиву нашого села Звіринець було припинено незаконні дії групи невідомих осіб по винищенню території лісу та засипці русла малої річки.

Проект генплану, де дорога має пройти через ліс.
3.04K

Вчора групою активістів села Віта-Поштова та мешканців житлового масиву нашого села Звіринець було припинено незаконні дії групи невідомих осіб по винищенню території лісу та засипці русла малої річки, котра витікає із ставка по дорозі на Круглик.

Особи, котрі висипали будівельне сміття невідомого походження та розрівнювали його на території лісу, користувачем якого є Боярська ЛДС, не надали жодних документів чи дозволів на дані будівельні роботи.

В ході роботи було пошкоджено та вирізано більше 20 дерев, ще більше дерев були засипані будівельним сміттям, що приведе до їхньої загибелі через кілька років. Будівельним сміттям також було засипане русло маленької річки, котра впадає в нашу Сіверку.

Проект генплану, де дорога має пройти через ліс.

На місце події прибув секретар Віти-Поштової сільради Ворушев Сергій, котрий є депутатом від Звіринця, та повідомив, що це будується дорога. На наші законні вимоги показати де в генплані є така дорога він сказав, що “дорога все рівно буде, то вони там в сільраді так вирішили”. На жаль, Сергій Євгенійович забуває, що у нас люди на Звіринці не бидло, а ще можуть відстоювати свої законні права. Їх депутат не довів до своїх виборців, що в кінці їхніх ділянок та городів пройде дорога, котра ймовірно планується для обслуговування будівництва багатоповерхових будинків, а в подальшому для експлуатації цієї дороги мешканцями смарт-квартир, котрі планує побудувати забудовник.

Урядова гаряча лінія 1545

Прошу всіх, чиї законні права порушуються, набрати цей телефон та залишити скаргу на бездіяльність Віти-Поштової сільради, самочинне будівництво дороги, винищення лісу, засипку русла малої річки.

Основні тези:

1) Дорога не відповідає Генеральному плану села, котрий діє на цей час
2) Дорога будується невідомими особами без яких-небудь проектів чи дозволів
3) Дорога проходить по лісовій території, котру обслуговує Боярська ЛДС
4) Дорога проходить по руслу малої річки
5) Жодних погоджень із власниками ділянок, котрі прилягають до лісу не було.

Всі дзвінки БЕЗКОШТОВНІ!

Тобто Сергій Євгенійович свідомо йде на те, аби Звіринець із тихого, спокійного та мальовничого місця перетворився в пекло через дорогу, по котрій будуть цілодобово рухатися бетоновози та важкі автомобілі із будівельними матеріалами? Не розумію, що рухає тим чоловіком, котрий так багато робить для того, аби наше село ставало красивішим та комфортнішим для проживанням… Для мене це особисто загадка чому він діє саме так та перекреслює все те добре, що було зроблено ним за ці роки.

Якщо справа тільки у матеріальній зацікавленості, то ми можемо разом зібрати коштів більше, аніж обіцяють ті, хто безбожно рухають будівництво багатоповерхових будинків на території нашої громади та перетворюють наше мальовниче та спокійне село в бетонне пекло. Сергій Євгенійович, не стидайтеся та зверніться до громади за матеріальною допомогою. Не перекреслюйте те, що вони так довго робили. Не ставте хрест на мирному існуванні нашого села та добрих справах!

Працює бульдозер

Розумію, що для деяких жителів садових товариств ця дорога була би набагато зручнішою та коротшою. Але не факт, що та дорога буде в такому стані, що по ньому буде мати можливість проїхати легковий автомобіль. По друге, зараз доступ на територію ваших садових товариств можливий тільки з однієї сторони. І ви легко можете контролювати той проїзд. У випадку ще одного проїзду через ваші вулиці піде важка техніка та вщент зруйнує те, на що ви витратили купу часу та коштів. Ваше мирне та тихе життя вмить закінчиться…

Також дана дорога стане початком кінця для того лісу, через який вони хочуть її провести. Засиплять русло річки, почнуть сохнути дерева, порушиться екологічна рівновага, дерева спилять на дрова, тисячі авто кожного дня забруднять своїми викидами це мальовниче місце.

Знаю, що серед вас є багато розумних та свідомих людей. Включайте свій мозок та думайте стратегічно про майбутнє нашого лісу, котре неодмінно повязано із тим, як ми себе будемо почувати проживаючи на тій території.

Вчора ми викликали поліцію, написали заяву про скоєння кримінального злочину. Сьогодні ми залишимо свої заяви на урядовій лінії Кабінету Міністрів, звернемося до лісокористувача, котрий мав би захищати інтереси держави, напишемо ще кілька звернень в різні інстанції із вимогою захистити наші права на чисте довкілля.

Будівельне сміття невідомого походження

Знаю, що нас читають представники правоохоронних органів. Прошу вас оперативно відреагувати та допомогти громаді вирішити це питання.

Вірю в те, що ми разом зможемо перетворити наше село в комфортне та безпечне місце для спільного проживання! Для цього потрібно лишень бути небайдужим та робити якісь конструктивні кроки кожного дня!

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь