Розслідування

НА КОГО ПРАЦЮЄ РОДИНА ПАЛАМАРЧУКІВ?

Чому на 9-ий рік війни ми маємо такі ситуації в Україні?

голова Гатненської сільської громади впійманий на хабаріголова Гатненської сільської громади впійманий на хабарі
1.73K

Не для кого вже не секрет, що дружина Паламарчука, голови Гатненської сільської ради, котрого недавно співробітники Служба безпеки України впіймали на хабарі, є громадянкою російською федерації, громадяни якої зараз вбивають наших громадян.

Сьогодні голова також повідомив про новину, що вона отримала повідомлення від Державна Міграційна Служба України щодо скасування посвідки на її проживання в Україні і мусить добровільно покинути територію нашої країни протягом 30 днів або пізніше її депортують. Сьогодні голова знову звинуватив слідчих СБУ в тому, що на нього чиниться тиск, і що саме за їхніми вказівками було вчинено таку дію і, начебто, маму насильно розлучають з дітьми, через те, що він збудував найкраще бомбосховище в Україні.

Ми вже давно займалися невеличким журналістським розслідуванням на цю тему, тому якраз зараз очевидно, що настав момент істини для того, аби розкрити всі карти. Виявляється, що громадянка рф Мелюкова Ека Автанділовна має зареєстрований шлюб із громадянином рф Мелюковим Антоном Євгенійовичем (дата народження 13.11.1985, ІПН 253811531573) ще з 06.08.2011 року.

Коли молодята побралися у Владивостоці, то молодий Мелюков володів компанією з оптової продажі продуктів і бізнес йшов досить успішно завдяки зв’язкам його батька з певними структурами. Потім молодята переїхали до Санкт-Петербурга, де Мелюков став засновником підприємства ТОВ “МИК”, котра також займалася оптовою торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. По деяким фактам саме ця компанія брала участь у постачанні продуктів армії росії, а також ЧВК “Вагнер”.

Чому займалася? Тому що через бунт Пригожина (саме він був куратором всіх постачальників продуктів для армії та пенітенціарної системи), всі компанії, котрі мали зв’язок з ним та постачали харчування тим, хто зараз вбиває наших дітей, припинили свою діяльність. ТОВ “МИК” припинила свою діяльність в липня 2023 року.

Також Ека та її чоловік неодноразово викладали інформацію про так званим “прильотам”, і через те, що у неї величезна авдиторія підписників, 80% котрих із росії, то можливо, що ця інформація передавалася куди потрібно.

Ми ще не отримали офіційну відповідь від Державної міграційної служби, але ймовірно, що пані Паламарчук при оформленні шлюбу з громадянином України забула вказата про те, що вона має незакритий шлюб в рф, що є грубим порушенням міграційного законодавства. Адже саме свідоцтво про шлюб із громадянином України давали їй право на постійне перебування в нашій країні. Або майбутня дружина голови із його допомогою свідомо пішли на корупцію та завдяки цьому отримали необхідну їм посвідку для постійного перебування.

Також потрібно зазначити, що на суді голова повідомив, що його дружина є підприємцем та заробляє кошти. На жаль, ми не можемо підтвердити офіційно чи є вона зареєстрованим платником податків в Україні та має право на підприємницьку діяльність. Але рівень статків (тільки в одній мережі інстаграм наші журналісти нарахували одягу, нерухомості на суму вище 700 тисяч доларів) сім’ї Паламарчуків наштовхує на думку про те, що варто працівникам СБУ звернути увагу на походження їхніх доходів. Якщо це не хабарі, то звідки така сила силенна грошей?

Окремо варто відзначити, що на апеляцію рішення про відсторонення від посади, в Київський апеляційний суд на тому тижні Паламарчук не з’явився. Наступне засідання відбудеться вже в понеділок 7 серпня і, якщо голова впевнений, що він нічого кримінального не вдіяв, то йому варто поступити як чоловік та довести в суді свою невинність.

А тим часом тривають слідчі дії по кримінальному провадженню щодо вимагання та отримання хабара головою Гатненської громади і вже скоро всі зможуть наочно переконатися про масштабні факти корупції Паламарчука переглянувши фото- та відеодокази, зібрані фахівцями СБУ.

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь