ІНФООголошення

Прогноз по діям сільради

Про багатоповерхову забудову в селі Віта-Поштова, що на Київщині

Просто сільська вуличка в НідерландахПросто сільська вуличка в Нідерландах
3.32K

Вже з 1 вересня 2018 року вступають в дію обновлені державно-будівельні норми, котрі обмежують висотність забудови у населених пунктах та вводять таке поняття як “блакитна лінія”, тобто обмеження висоти будь-яких споруд із метою збереження наявних архітектурних та ландшафтних форм.

Тобто реально залишилися всього 10 днів до цього моменту, коли нарешті забудовники не матимуть змоги, використовуючи корумпованих чиновників у районних адміністраціях та представників органів місцевого самоврядування, будувати багатоповерхові бетонні монстри у наших мальовничих селах.

Тепер редакція нашого видання вангує розвиток наступних подій, котрі стосуються нещодавньої процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ БАГАТОКВАРТИРНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ НА ПЛОЩІ 3,1 ГА В С. ВІТА-ПОШТОВА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Багато хто із нас надав обгрунтовані зауваження та пропозиції, але ніхто ще не отримав відповідей, наскільки нам відомо. Замовнику розробки ДПТ (Віто-Поштова сільська рада Києво-Святошинського району Київської області) на це по закону надається 30 днів. Останні пропозиції були надіслані 14 серпня.

Голова сільради Шульган у відпустці до 28 серпня, потім з 3 вересня знову їде до Польщі у відрядження (“переймати досвід”). Тобто з 29 по 31 серпня скоріше всього вирішать знову зібрати “позачергову” сесію для того, аби затвердити незаконний детальний план території та відкрити двері для забудовників, котрі почнуть масову урбанізацію нашого населеного пункту.

Майте на увазі, що всі рішення по сесії мають бути оприлюднені за 20 днів до початку сесії. Так як 14 серпня включно закінчився термін врахування пропозицій громадськості, а вже 10 серпня (за 20 днів до 30 серпня) мав би бути оприлюднений проект рішення про затвердження проекту ДПТ, тобто уже на лице протизаконні дії нашої сільської ради, бо всі терміни уже порушені.

Гадаємо, що сесія відбудеться у четвер 30-го серпня. Наше завдання прийти на сесію та зробити все, аби не допустити затвердження депутатами злочинного ДПТ, котре не відповідає інтересам розвитку нашої громади.

Ми готові на відповідні “квазізаконні” дії, до котрих вдаються представники сільради, аби протистояти їх незаконним діям, спрямованих на перетворення нашої зеленої перлини в бетонне гетто!

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь