ВідеоСтаттi

Ера мародера

В селі Віта-Поштова на Київщині продовжується тиск на місцевих активістів, котрі перешкоджають дерибану землі та забудові її багатоповерхівками.

1.62K

Пропоную переглянути нижчевикладене відео, де на 34-ій позачерговій сесії Віти-Поштової сільради голова Шульган, котрого просто вже більше і більше розпирає від злості через дії наших активістів, зачитує звернення до поліції та прокуратури у зв’язку із “організацією активістами села протиправних дій та їх послідуючих керування, здійснюючи тиск на посадових осіб органів місцевого самоврядування, вимагаючи позитивного розгляду питань по наданню членам їхніх сімей, знайомим та друзям … земельних ділянок на території Віти-Поштової сільради для послідуючих їх ЗАБУДОВИ БАГАТОПОВЕРХОВИМИ БУДИНКАМИ”.

МАРАЗМ! Просто немає слів!

Цей брехливий член органу місцевого самоврядування, котрий наділив своїх друзів та знайомих багатьма гектарами землі на території військової частини, та разом із Пекарським та Місячним спланували акцію по тотальній забудові вказаної території багатоповерховими будинками (і не тільки цієї), за підтримки продажних депутатів, кожен із яких отримав по 15 соток на підставних осіб, сміє звинувачувати особисто мене, а також Михайла Борисовича Костинського, мою дружину та інших членів громадської організації “Сіверка” в лобіюванні приватних інтересів.

Є в англійській мові такий сталий вираз як to be full of shit, що дослівно перекладається як бути повним лайна. Саме такий вираз спадає мені на думку кожен раз, коли я бачу деяких членів органу місцевого самоврядування. У декотрих, мабуть, лайно вже зачепило та вразило нижні ділянки мозку, тому саме цим я можу пояснити появу такого звернення.

Нешановні депутати! Правильно сказав про вас мій дід Стець Гайдамака, що не так страшні московські воші, як українськи гниди. Я розумію, що ви захищаєте свої власні міфічні 30 тисяч доларів (хоча, якщо Пекарський зараз запропонує вам по 500 доларів за сотку, то ви одразу ж віддасте ваші 15 соток), але ж не переставайте бути людьми із честю та гідністю.

Я знаю, що серед вас є небайдужі люди, але ще раз нагадаю вам, що ви, в першу чергу, мусите відстоювати інтереси людей, котрі вас вибрали. Інтереси громади перед усім – це має бути написано на ваших футболках! А зараз ви заслуговуєте тільки на футболки із надписом “Моя ціна – 15 соток землі”. Ганьба!

Підтримуючи брехливого голову, ви знову підтвердили свій антинародний характер, пішли проти волі громади, і я від імені громади хочу вам всім присвоїти непочесне звання МАРОДЕР!

До речі, хочу вам ще раз повідомити, що за перешкоджання законній діяльності громадської організації згідно ст. 170 ККУ карається виправними роботами на строк до двох років або позбавлен­ням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь