ІНФОНовиниСтаттi

Потоп у селі Юрівка

Канал, котрий сільський голова роздав родичам обласних чиновників, вкотре рятує від підтоплення членів громади села Юрівка.

4.01K
Знову про канал у Юрівці! Якби не було цього каналу, то вся долина була би вже затоплена. Саме канал зараз прийняв на себе основний удар та стримує паводковий рівень в критичних межах.
 
Саме на цьому каналі Шульган на сесії в травні роздав ділянки під ОСГ, всупереч рекомендаціям науковців про те, що цей канал засипати не можна, тому що це сама найнижча точка.
 
Паводок сьогодні ще раз доказує висновки науковців із Інституту меліорації, що рішення сільради про надання дозволу на засипку каналу є хибними і вони суперечать інтересам розвитку громади. Це є протизаконна бездіяльність нашої влади, котра може привести до значних матеріальних втрат для членів нашої громади, а також до інших трагічних випадків.
 
Дмитро Калько, котрий проживає поруч із каналом, пише у своєму зверненні до Шульгана: “Канал переповнено водою і він перетворився на суцільний потік! Штучне русло під лісом попроривало у багатьох місцях і вода пішла на поля. Велика вода знайшла своє природне та історичне русло – від Грінхілс навпростець через поле попід вербами прямісенько до каналу – саме там де і вказували спеціалісти Інституту. Якби канал було засипано, то вулиці Молодіжна та Лугова поплили би і вода була би на подвірях і в домах. Які ще докази потрібно? Чи будемо чекати ще більших злив щоб викликати МЧС які будуть відкачувати воду з домів мешканців села Юрівка? Приберіть свої брудні руки від водовідвідного каналу. Інститут вже дав свій висновок – канал має бути, його треба розчистити до озера та запустити русло р. Сіверка через нього, а ту штучну хрень понад лісом треба прибрати – вода не тече проти законів фізики угору! Тоду і води в ставок буде потрапляти більше. Беріть Кучерявого та переробляйте проект згвдно висновків Інституту – як вимагає комісія облради! Чого чекати? Інститут вже все сказав – вони надали своє експертне заключення!!!”
 
Також скаржаться на відсутність водовідведення та дороги інші члени громади села Юрівка. Вчора на центральній дорозі Шевченка неможливо було проїхати, а вода лилася людям прямо у двори. Можливо Шульган поміняється із ними будинками, аби відчути на своїй шкірі як це жити, коли на тебе виливається кубометри брудної води? Чи може просто взяти і влаштувати йому такий душ, аби зрозумів, що його люди вибрали для того, аби він допомагав їм вирішувати питання розвитку громади?
 
Далі буде!
https://www.youtube.com/watch?v=S9nyJtptZ1o

 
siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь