ВідеоНовини

Відновлення огорожі на території в/ч А-0799

Військові захищають свою територію від рейдерів на чолі із головою Віти-Поштової сільради.

4.33K

Як ми уже писали раніше, що колегія Міноборони України прийняла рішення про забеченню додаткових заходів по запобіганню незаконного використання державних земель, котрі знаходиться у використанні військовою частиною А-0799, що розміщується в межах Віти-Поштової сільської ради.

Колегія постановила відновити уже існуючу огорожу, встановити нову огорожу, де вона була відсутня, а також встановити попереджуючі знаки із метою запобігання використання земель Міноборони сторонніми особами. Також планують виставити озброєних вартових найближчим часом.

Всі ці заходи відбуваються у зв’язку із діями земельних рейдерів у лиці голови Віти-Поштової сільської ради Шульгана Дмитра, а також його поплічників із депутатського корпусу та членів апарату. Земельні “мародери” на позачерговій сесії в листопаді 2017 року розподілили майже 16 гектарів дорогої землі поміж своїми друзями, колегами, рідними та іншими підставними особами, котрі не є членами громади цього села.

В той же час з боку влади, а також представників КЕУ, йде тиск на жителів в/м 254, котре розташоване на території військової частини, де проживають 32 сім’ї діючих та бувших військовослужбовців цієї частини, котрі виступили проти рейдерського захоплення армійських земель.

Також чиниться тиск проти активістів села, котрі також виступають за дотримання закону та добровільну передачу земель військової частини у комунальну власність громади та подальше законне використання цих земель із врахуванням побажань громади для її подальшого соціально-економічному розвитку.

“В нашому селі, на території якого в свій час вартість земельної ділянки 0,15 га перевищувала 0,5 мільйона доларів, і де проживають дуже багато відомих політиків, котрі займають високі державні посади, і де живуть близько 3000 населення немає жодної школи, дитячий садок на 60 місць можливо добудується в цьому році (про потребі 250 дітей!), де немає свого приміщення клубу, де навіть центр виглядає як смітник із двома громадськими вбиральнями, депутати із головою у військовий час крадуть 16 гектарів землі, вартість якої перевищує 100 мільйонів гривень” – ділиться з нами Гайдамака Любомир, голова ГО “Сіверка”. “І після цього голова надсилає звернення до поліції про протиправні дії наших активістів, котрі вийшли на захист інтересів громади. Це мародерство у чистому виді!” – продовжує активіст.

Нагадуємо, що завтра в цьому селі пройдуть громадські збори, де громада мусить покласти край свавіллю місцевих рейдерів та відкликати злочинців від влади.

 

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь