Статтi

ЗВЕРНЕННЯ ДО АКТИВУ СЕЛА ІЗ ГО “ЄДНІСТЬ ГРОМАДИ – ЗАМОЖНЕ СЕЛО”

2.09K

Шановні активісти, члени громади, небайдужі до її долі люди!

На жаль, більшість членів громадської організації Єдність громади – заможне село, не побачить цього допису, тому що вони заблокували мене в мережі Фейсбук. Заблокували через те, що я ріжу правду-матку, не терплю брехунів та людей, котрі не тримають свого слова. Маю надію, що мої месиджі долетять до них через листи щастя. Знаю, що нашу групу читають абсолютна більшість членів громади.

Мені надзвичайно імпонує, що активісти ГО Єдність громади – заможне село” дуже активно рухають зміни та реально щось стараються робити в цьому селі. Я багато в чому підтримую їхні ініціативи та із радістю долучаюсь до роботи, котра веде до покращення життя в нашій громаді.

Також дякую, що вони підтримали реалізацію мого проекту по вуличним вказівникам. Дійсно разом зробили дуже добру справу! Недавно спілкувався із новими поліцейськими на території нашої громади, то вони були надзвичайно вдячні нам всім за те, що ми це зробили.

Проект “Сусідська варта” – надзвичайно важливий проект, котрий дозволяє разом запобігати скоєнню злочинів та захищає життя наших близьких. Тільки за! Давайте робити!

Як відомо, що засновником вашої ГО став Шульган Дмитро Юрійович. Ще в еру, коли він яро боровся проти свавілля органів місцевого самоврядування.

Прошу познайомитися із його передвиборними обіцянками, котрі в свій час попали в кожну скриньку нашої громади. А тепер порівняйте із тим, що реально зроблено. У мене одразу виникає дежавю: мабуть нашого Шульгана хтось підмінив, коли він зайняв крісло голови. Він навіть змінив кабінет, в якому сидів попередній голова, але й це не допомогло йому виконувати свої обіцянки перед громадою. Можливо треба все приміщення сільради облити святою водою та вигнати злих духів, котрих залишили його попередники?

Ось власне і питання до активу ГО “Єдність громади – заможнє село”: як ви можете співпрацювати із людиною, котра обманула громаду та роздала землю громади невідомим особам, серед котрих “випадково” був товариш Шульгана? Це під час війни на Сході нашої країни…

Чи не вважаєте ви, що Шульган, як голова, мав би порадитися із всіма членами громади на громадських слуханнях з приводу ефективного освоєння цих земельних ділянок?

Чи не вважаєте, що він фактично поставив хрест на всій волонтерській роботі, котру ми із вами цілий рік так важко, із скрипом виконували?

Чи повідомив вас Шульган про свої плани роздати своїм знайомим 18 гектарів земель військової частини А-0799?

Ми всі збираємо по крихтам кошти для того, аби зробити щось для цієї громади. Аби зробити життя тут трохи кращим, безпечнішим, яскравішим. А ось один із ваших апологетів краде громадське добро мільйонами доларів!!!

Прошу вас, активісти та небайдужі до долі нашого села, найближчим часом все таки зібратися разом та виробити загальний план дій по розвитку цієї громади. Якщо ви не в “долі” із Шульганом, то ми мусимо разом заставити його та депутатів скасувати незаконні та аморальні рішення по виділенню тих ділянок! А тоді разом сідати за стіл та працювати над концепцію розвитку тієї території, котра би дійсно привела до розвитку громади.

Час та місце?

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь