Статтi

Звернення члена громади

Звернення Михайла Борисовича Костинського до громади.

30K

Шановні односельці!
Мені дуже прикро, що сільський голова Шульган Д.Ю. опустився до рівня нічим неприкритої брехні про людей, які заважають йому під час війни зухвало грабувати українську армію. Утаємничено від вас він передав у приватну власність своїм іногороднім друзям 11,2 гектара території в/ч А-0799 і в/м N 254 Міністерства оборони України.
Я дійсно підтримую справедливі вимоги Збройних сил України про повернення земель оборони – армії для використання в інтересах жителів в/м N 254, ветеранів ЗСУ і учасників АТО, обдурених депутатом Віто-Поштової сільської ради Пекарським П.В. легендою про безкоштовне будівництво їм житла за рахунок “інвестора”. На жаль, і я свого часу повірив у цю байку, “узаконену” сільрадою.
Інформація від Шульгана Д.Ю. про мою підтримку намірів бувшого сільського голови Іванова С.В. повернутися на посаду Сільського голови – це скоріше діагноз хворобливій уяві чинуши-початківця, який “обнулив” власну пам’ять. Нагадую, його сьогоднішнє головування стало можливим саме завдячуючи “моїй дружбі” з Івановим С.В.
Що стосується приватних інтересів нашої родини, то їх важко приховати. У 2005 році ми профінансували вуличне освітлення центру с.Віта-Поштова, у 2008 – реконструйовано вул. Боярську, у 2009 – побудовано стадіон “Патріот”, на якому з тієї пори ми організували і провели 14 святкових заходів, у 2011 -облаштували дитяче містечко “Веселка”, з 2015 року створюємо дитячий релігійний центр Святителя Миколая Чудотворця, у 2002 році закладено парк сучасної української скульптури, при цьому приймаючи участь у загальносільських меценатських програмах.
Ні мною, ні членами моєї родини не продано ЖОДНОГО КВАДРАТНОГО МЕТРУ землі Віто-Поштової сільської ради, ніякого відношення ніхто з нас до діяльності сільської ради не мав і ніколи за 20 років ні в депутати , ні на посаду голови навіть не балотувалися. Порядним людям це не потрібно. Щоб реалізувати свої світлі наміри, достатньо бути чесною людиною, а не злодієм-посадовцем!
З точки зору здорового глузду нормальної дорослої людини вважаю помилковими рішення сільського голови Шульгана Д.Ю. про задоволення матеріальних інтересів Пекарського П.В. і йому подібних “друзів” нашої громади.
Ніякого відношення до ГО “Сіверка” я ніколи не мав і не маю, але вдячний цим людям за підтримку інтересів держави в питанні повернення утаємничено від громади вилучених і проданих земель Збройних сил України.
Моє намагання допомогти Шульгану Д.Ю. своєчасно виправити допущену ним помилку – це не ворожнеча, а підтримка в тій ситуації, в яку він сам себе загнав. Подорослішає – зрозуміє!
Я не бачу сенсу підміняти конструктивний діалог скандалом. Глибокі ріки течуть тихо.
Як набагато старша людина, раджу Шульгану Д.Ю. завжди пам’ятати про Божий суд, на якому не буде ні пекарських, ні високих покровителів, а в адвокатах залишиться лише власна совість!
Сьогодні ж сільському голові треба починати особисто і публічно відповідати за всі свої вчинки перед громадою, а не заочно множити плітки про справжніх патріотів України!
З найкращими побажаннями добра і миру на майбутнє усім односельцям і персонально Шульгану Д.Ю.
Завжди щиро з Вами, М.Б.Костинський.
24.03.2018. с. Віта Поштова.

 

Звернення громади до голови Шульгана
Відповідь КЕУ про стан земельної ділянки
Звернення громади до голови Шульгана
Звернення громади до голови Шульгана
Звернення громади до голови Шульгана
siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь