Відео

Жителі в/м 254 на прийому у сільського голови

Ці люди просто хочуть отримати хоча б невеликий шмат землі на території військової частини, котру роздали на підставних осіб голова та депутати Віти-Поштової сільради

1.61K
На попередньому засіданні земельної комісії її голова Місячний сказав, що “у них є 500 заяв від місцевих мешканців на виділення заяв”. Я тоді одразу ж поставив йому запитання чому ж тоді 16 гектарів земель виділені дружкам та знайомим голови та депутатів, а не тим людям, котрі віками проживають в цьому селі та хочуть якось покращити свої житлові умови та фінансовий стан? Для чого давати дружку Шульгану 1,8 гектара, якщо могли би дати 18 ділянок по 0,1 гектарів членам нашої громади, а в першу чергу тим людям, котрі проживають на території в/ч А-0799?
 
Шульган із депутатами продовжують гратися в кішки-мишки із громадою. Мабуть ці мародери (люди, котрі у військовий час крадуть чуже майно) не знають, що таке гнів людський…
 
Ось приклад спілкування нашого голови із тими людьми, котрі по праву заслужили на свій маленький шмат землі для того, аби здійснити свою мрію.
 
P.S. Прохання до членів громади: знімайте всі свої візити до сільського голови, депутатів та інших чиновників та надсилайте на пошту siverkago@gmail.com. Ми зберемо відеоархів для того, аби наші діти змогли колись побачити, що відбувалося при цій владі.
Гайдамака Любомир

Залишити відповідь