Розслідування

ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ ВІЙСЬКОВОГО МІСТЕЧКА

1.71K

Сьогодні на території військового містечка №254, котре розміщено на території в/ч А-0799 в межах Віта-Поштової сільської ради, відбулася зустріч із жителями цього містечка із місцевими активістами, запрошеними учасниками АТО, представниками громадськості та місцевого самоврядування.

Однією із причин для організації таких зборів виступила ініціатива самих жителів містечка. Люди, декотрі проживають там вже більше 40 років, вирішили розібратися в тих питаннях, що точаться навколо земель військової частини, котрі недавно наш голова та депутати цинічно роздерибанили.

Як відомо, давним-давно, більше 10 років назад, була створена громадська організація “Обєднання громадян “Звязківець”, основним завданням якої стояв захист інтересів жителів цього містечка. Головою правління був призначений Мірошниченко Юрій Вікторович, котрий в даний час працює заступником голови сільської ради Шульгана.

Жителі села, завдяки нашим публікаціям в групі “Сіверка”, узнали, що саме Мірошниченко від імені жителів містечка звернувся до сільської ради із проханням допомогти покращити “житлові, екологічні та санітарні умови” для військового містечка. І саме це звернення від громадськості було потрібно Шульгану для того, аби прикрити свою задницю та призначити депутатську комісію в травні 2017 року, котра прийняла рішення про початок розподілу земель військової частини. Схожу підтримку вони отримали також від діючого командира батальйону Лисенка, котрий теж отримав ділянку.

Отже Мірошниченко точно знав про всі земельні оборудки, бо саме його батькові було виділено шматок землі майже 28 соток (Мірошниченко Віктор Павлович/ Площа (га): 0.2764/ 3222481201:01:006:5067), що коштує майже 56 000 доларів США на сьогодні.

Як ви знаєте, то для того, аби отримати ділянку потрібно написати заяву на отримання землі, а також прикласти графічні матеріали із зазначенням місцеположення земельної ділянки. Хто знав яке саме місце вибирати на карті нашої громади? Правильно! Той, хто писав лист від ГО “ОГ “Звязківець”.

Отже під час свого виступу сьогодні на зборах пан Мірошниченко ще раз показав своє істинне лице та відверто сказав, що “на земельні питання відповідати не буде”, а “жителі військового містечка не є членами ГО”, від імені котрого він писав листи до пана Шульгана.

Трохи згодом ми покажемо повний відеозапис даної події для того, аби кожен міг скласти собі уявлення про порядність та чесноти представників місцевої влади. До речі, по словам жителів містечка, сам Мірошниченко вже отримував 0,15 га під час правління Довганя, а також його дочка, котра працює секретарем-діловодом сільради і котра є невісткою голови земельної комісії Місячного (він якраз і робив обстеження земель в/ч А-0799), теж в минулому році отримала земельну ділянку.

Питання: чому люди, котрі давно проживають у військовому містечку, серед яких є пенсіонери, вісім громадян із статусом “дитина війни”, інваліди, ветерани, і котрі обробляли земельні ділянки не отримали жодного клаптика на цій території? Так де ж правда, пане Мірошниченко?

Михайло Борисович Костинський, місцевий меценат та людина, котра активно бере участь у благоустрої сільського стадіону та інших обєктів, коротко розказав про те, як “закалялась сталь” і як наші “комсомольці” цинічно, під час фактичної війни, роздерибанили землі Міністерства оборони України, розподіливши їх гектарами серед своїх друзів, родичів, знайомих, коханок та інших “інвесторів”, як їх назвала наша сільська жителька баба Мотря. Це саме та, котра 40 років обробляла земельну ділянку на території в/ч, і котрій все таки дали земельну ділянку, хоча ми ще не маємо на руках рішення.

Любомир Гайдамака, голова правління “Сіверки”, розказав про методи та процедуру підготовки до крадіжки земель, а також зачитав текст колективного звернення, із котрим члени громади можуть звернутися до Шульгана.

До речі, сільський депутат Пекарський П.В., котрого вибрали ці люди для захисту інтересів цих нещасних людей, на зустріч побоявся прийти. Саме він і стоїть у самого початку розробки схеми дерибану земель військової частини, котру він і ще при Івановому почав реалізовувати разом із Дрозденком, котрий керував в/ч в ті часи. Саме вони першими “відрізали” смугу землі від військової частини та продали приватним особам. Знаю, що мій знайомий купив там 15 соток за суму в 170 тисяч доларів в ті часи. Але так нічого й не побудував, бо мабуть перепродав ще комусь.

В результаті зборів люди прийняли рішення підписати колективне звернення до Шульгана із вимогою повернути у власність громади 12 ділянок загальною площею трохи більше 11 гектарів, котрі були роздані на невідомих осіб і ці землі роздати серед жителів містечка, учасників АТО, малозабезпечених родин та інших незахищених верств населення. Текст цього звернення ми оприлюднимо завтра на сторінках цієї групи.

Хочемо зазначити, що люди налаштовані радикально! Їм вже немає чого втрачати, тому що всі їхні надії на те, що влада допоможе вирішити життєво важливі для них питання, вивітрилися. Треба тверезо оцінювати ситуацію та твердо стояти на сторожі власних інтересів!

Більше інформації про зустріч чекайте завтра.

Інтереси громади понад усе!

Все буде СІВЕРКА 

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь