ВідеоСтаттi

Як холопи до місцевого рейдера ходили

Корупція починається в таких маленьких селах, де працює земельна мафія та царюють князьки.

3.64K
Так як вчора на сесії зачитале моє прізвище і прізвище членів моєї сім’ї та організації, котру я очолюю, то я сьогодні завітав до нашого улюбленого голови із запитом надати мені копію його звернення.
 
Але у відповідь отримав тільки брехливі відповіді на рахунок “треба підготувати ще звернення”.
 
В той же час він жаліється на сторінці сусідньої групи, що ми готуємося до “перевороту” та виклав копію звернення, котре навіть смішно читати.
 
Один із моїх добрих друзів прокоментував цей вчинок голови як: “Цю пісульку хай собі засуне в …., де докази, де додатки до всього що там написано? Тут за наклеп треба порушувати справу”. А ця людина має шалений досвід роботи із правоохоронними легендами і, навіть інколи, ногою відкриває двері обласного прокурора. 🙂
 
Та й список адресатів теж здається дивним, по крайній мірі, мені. За час боротьби із нашими мародерами та земельними рейдерами довелося вивчити багато питань, тому ясно розумію, що ця писулька, за котру ПІДПИСАЛИСЯ всі присутні депутати, не годиться навіть для того аби нею скористатися після деяких фізіологічних процесів.
 
Відео можете глянути. В принципі, нічого нового, все одне й те ж саме. Наступили ми Шульгану на болюче місце, що він пише про різні плітки. Навіть не хочеться давати йому якусь відповідь, бо опускатися до його мародерського рівня просто не хочеться. Не чіпай лайно, як говориться, не буде смердіти!
 
Чекаємо всіх завтра на зборах! Задамо жару цим рейдерам та паразитам!
12.00 територія Віти-Поштової сільської ради, Боярська 4.
Гайдамака Любомир

Залишити відповідь