НовиниОголошення

Вибори нового голови

Садимо із синок лісСадимо із синок ліс
1.67K

Шановні члени громади!

Скоро перед нами повстане питання обрання нового голови нашої громади. Не секрет, що вчора на зборах виборців громада вирішила відкликати нинішнього голову. Все відбулося абсолютно законно і ми всі разом скористалися своїм правом на те, аби змінити життя в громаді.

Для того, аби припинити можливі слухи та здогадки, саме я, Гайдамака Любомир Анатолійович, безпартійний, планую висунути свою кандидатуру на цей пост. Саме це було вирішено на засіданні правління нашої громадської організації, основним завданням якої є розвиток громади.

Що я планую робити на посаді голови?

  1. Розробити ефективну та прозору систему роботи сільської ради по підготовці та прийняттю всіх рішень, а також можливість контролю їх виконання членами громади.
  2. Провести аудит всіх земель громади: кожен вільний клаптик повинен працювати та заробляти на громаду. Всі виручені кошти підуть виключно на розвиток інфраструктури наших сіл.
  3. Накладу МОРАТОРІЙ на виділення земельних ділянок для приватних осіб за рахунок земель громади. Вся доступна земля нашої громади буде реалізована через земельні аукціони в рамках закону. Всі гроші підуть на покращення життя в громаді.
  4. Повернемо всі 16 гектарів у державну власність. Через співпрацю із Міністерством Оборони України розробимо порядок законної передачі земель військової частини у комунальну власність. Більша частина землі буде використано для будівництва шкіл, дитячих садків, культурних центрів та інших об’єктів, будівництва котрих потребує наша громада. Ще частина земель буде виділена для створення нових робочих місць в нашій громаді та генерації місцевих податків. А те, що залишиться, може бути використано для будівництва житла низької поверховості згідно діючих ДБН.
  5. Реалізую заходи, пов’язані із адміністративною реформою. Наша мета: приєднання до Чабанівської ОТГ із центром в селі Чабани.
  6. Після створення Чабанівської ОТГ буду приймати участь у виборах у об’єднану територіальну громаду для відстоювання інтересів нашої громади.

Пропоную познайомится із стратегію розвитку наших сіл, котрі запропонувала наша команда.

Прошу вас всіх взяти активну участь і зборі голосів за відкликання голови Шульгана, а на наступних виборах віддати свій голос за майбутнє наших дітей!

Ми гайдамаки, ми всі однакі –
Ми ненавидим вороже ярмо!
Йшли діди на муки, підуть і правнуки –
Ми за народ життя своє дамо!

 

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь