Статтi

Вічні мудрості.

913

Китайський мудрець та реформатор Ден Сяо Пін казав: “Неважливо, якого кольору кішка, аби тільки вона успішно полювала мишей”.

Члени ГО “Сіверка” готові співпрацювати із представниками місцевої влади. Наш проект був створений не задля того, аби приймати участь на майбутніх (можливих) виборах. Проект створений для того, аби перевірити чи можуть “наші кішки успішно полювати мишей”.

Якщо не можуть, то ми допоможемо, навчимо, порадимо, підставимо плече при потребі. Якщо не хочуть, то ми знайдемо законний шлях для ефективного громадського контролю за діями чи бездіяльністю влади.

Підготовка до проведення свята Масляної показала, що у нас в команді є багато успішних організаторів та виконавців. І разом це сила, котра зможе змінити життя громади на краще.

Пам’ятайте, що разом ми величезна сила і ми можемо подолати всі труднощі та збудувати свою Україну. Таку мальовничу, успішну та співочу, де буде лунати веселий сміх наших діточок. Де будуть якісні дороги, без сміття та вирубаних лісів.

Якщо у вас є сумніви щодо можливості змін, тоді пропоную просто закатати рукава та взяти участь у роботі над одним із наших проектів. Впевнений, що ваші сумніви дуже швидко розвіються, коли ви власноруч досягнете бажаного результату.

Якщо у вас є ідеї того, як можливо покращити життя нашої громади, то звертайтесь на нашу гарячу лінію та приходьте на зустріч із нашими активістами.

Наші двері відкриті! Гайда до роботи!
Гаряча лінія ГО “Сіверка” +380 63 408 8060

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь