Традиції

Весняне рівнодення

Вважалося, що в день весняного рівнодення не тільки день зрівнюється з ніччю після приходу весни, а й весь світ, природа, намагається знайти баланс між світлом і темрявою.

Весняне рівноденняВесняне рівнодення
2.15K

Весняне Рівнодення в 2018 році випадає на 20 березня. Цей день дуже значущий в астрономії, адже планета Земля буде розташована під таким кутом до Сонця, що його промені прямовисно падатимуть на екватор.

ТАК, У ВСІХ КРАЇНАХ СВІТУ НІЧ ТА ДЕНЬ — ОДНАКОВІ ЗА СВОЄЮ ТРИВАЛІСТЮ.

Саме тому цей день має великий астрологічний вплив на людей. 20 березня 2018 року — день, що володіє колосальною магічною силою, яку можна використовувати для виконання найзаповітніших бажань. В астрології день весняного Рівнодення — завжди особливий, сильний, потужний старт в майбутнє, коли співпраця з енергією Всесвіту дуже швидко приносить свої плоди.

Цей день ще для наших предків мав дуже містичний сенс. Вважалося, що в день весняного рівнодення не тільки день зрівнюється з ніччю після приходу весни, а й весь світ, природа, намагається знайти баланс між світлом і темрявою. У цей час для людей відкриваються можливості в емоційному плані, якими слід правильно скористатися.

• в день весняного Рівнодення потрібно позбутися негативних думок. Складіть на папері список всього, що хвилювало вас минулого року, та спаліть його. Цей ритуал звільнить вас від негативу.
• в жодному разі не можна злитися. Дуже уважно поставтеся до своїх думок, адже вони можуть вплинути на вас найбільш непередбачуваним чином. Тому контроль негативних думок сьогодні дуже важливий.
• ще в день весняного Рівнодення слід прощати. Якщо у вашому житті є люди, яких ви не можете за щось пробачити, то обов’язково постарайтеся зробити це сьогодні. Ось побачите, ваше життя від цього зміниться тільки на краще!

Прикмети про погоду в день весняного рівнодення

Яка погода на рівнодення — така і все наступні сорок днів буде. Протягом багатьох поколінь люди стежили за природою і за погодою. І дійсно помічено, що якщо 20 березня тепло, то нічних заморозків більше не буде.

А якщо погода похмура і прохолодна, то протягом наступних сорока днів щоночі слід очікувати заморозків. Причому, не важливо, яка погода буде в цей час вдень, вночі все одно буде холодно.

Якщо в день весняного рівнодення – тепло, то заморозків вже більше не буде.

Із прийдешнім днем весняного Рівнодення! Хай цей день принесе вам щастя і радість, а також добре майбутнє!

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь