Новини

Свявілля пасажирських перевізників.

1.22K

Активісти ГО “Сіверка” сьогодні дали жару під стінами КОДА на зустрічі із перевізника щодо підвищення тарифів.

Мусимо показувати владі, що ми – не бидло, що ми маємо право користуватися сучасним громадський транспортом, а не тими “скотовозками”, що зараз використовуються на маршрутах 801, 825.

Як підприємець, я прекрасно розумію, що у власників маршрутів є велике бажання “надоїти” грошенят прикриваючись підвищенням мінімальної заробітної плати. Але справа в тому, що їх підприємництво є не дуже чесним: в них немає конкуренції. Вони один раз “занесли” чиновникам в КОДА та повинні по максимуму витиснути копійчину із кишень простого робочого народу.

Єдиною альтернативою для нашої громади є створення комунального перевізника, котрий зможе якісно надавати послуги місцевому населенню по зрозумілим та прозорим тарифам. Із видачею квитка, із прозорими зарплатнями, чистими і теплими автобусами тощо.

На мою думку саме представники громади, котру обслуговує те чи інше транспортне підприємство, повинні вибирати на конкурсній основі тих перевізників, котрі дадуть найнижчий тариф та якісні послуги. Чому якісь обласні чинуші повинні вирішувати долю та процвітання членів нашої громади?

Пора вже стати активними учасниками державотворчого процессу та зробити наш край квітучим та місцем, де хочеться ростити дітей!

P.S. Давайте подякуємо нашим прекрасним жінкам за те, що не бояться виступати за справедливість!

 
siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь