Оголошення

СКАСОВУЮТЬСЯ громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій

Важливе оголошення для нашої громади

994

ОГОЛОШЕННЯ!

Cкасовані призначені на 27.03.2018 р. громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, орієнтовною площею 18,0 га між вул. Вітянська та вул. Вереснева в селі Віта-Поштова Києво-Святошинського району, Київської області.

Це із сайту нашої сільської ради.

Саме таким чином ці мародери від місцевої влади хотіли змінити цільове призначення, вкраденої дружками та родичами депутатів та голови, землі на території військової частини.

Пекарський та Шульган мріють забудувати наші села багатоповерхівками, зневажаючи думкою громади. Але ми знаємо, що у нас є ГРОМАДА і ми відстоїмо наше право на те, аби жити в красивому, чистому та безпечному селі без бетонного гетто.

Запрошую ще раз всіх на громадські збори по питанню відкликання голови та депутатів нашої сільради. Ми маємо можливість всі разом сісти за стіл переговорів та вирішити долю нашого села. Даний захід пройде у форматі обміну інформацією між членами громади. Громаді буде надано всі доступні нам матеріали по питанню пограбування земель комунальної власності.

Якщо у когось є ще якісь актуальні питання чи потреба виступити та поділитися наболівшим, то прохання заздалегідь проінформувати оргкомітет.

Ми переможемо! І наше село буде красивим, як лялька!

Наказ про скасування громадських

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь