Розслідування

Псевдочленкор

Як за 10 000 гривень стати псевдочленом Академії наук України знає голова Віти-Поштової сільської ради.

Псевдочленкор Шульган Д.Ю.
1.23K
В біографії голови сільради Шульгана Д.Ю. є дуже цікавий рядок про те, що він є членом-кореспондентом Академії наук України.
 
Так, як ми всі знаємо про брехливість нашого голови і ця інформація виявилася справді підозрілою, то ми вирішили провести своє дослідження на рахунок цієї “наукової” інституції.
 
Далеко ходити не потрібно було, бо наші колеги вже провели розслідування на цю тему у зв’язку із випадком, коли заступник голови фракції “Народний фронт” Юрій Береза днями повідомив у соцмережах, що став членом-кореспондентом “Української академії наук” і тепер зможе зробити “внесок в оздоровлення нашої науки”. Посилання на статтю http://www.expres.ua/main/2017/02/08/227083-desyatka-ty-chlenkor-akademiyi-nauk.
 
Окрім цинічного дерибану землі, голова сільради ще купляє собі псевдонаукові звання.
 
А ми всі мали надію, що прийде молодий голова та дійсно візьметься за справу та розвиток нашої громади. Як написав у свої книзі “Село над Вітою” Володимир Проценко: “Новоробраний голова Дмитро Шульган, на відміну від попередників – відкритий керівник, що не тільки знає як виконувати накази виборців, а і залучає до виконання активістів громади. Такі управлінці ніколи не
вичерпують свій потенціал і завжди пропонують щось хороше, новеньке не тільки перед виборами, а і в процесі подальшої роботи. Тож сільській громаді пощастило, бо дійсно «той рай» допомагають будувати хороші особистості” (збережено мову оригіналу).
 
Як бачимо, що “той рай” голова сільради будує тільки для своїх друзів, кількох депутатів та для себе, а для громади тільки убогі дитячі майданчики, парки, сільський клуб, розбиті тротуари та відсутність доріг, 6 днів без електроенергії, тони не прибраного снігу тощо.
 
Так хто тоді винен в тому, що ми так погано живемо?
 
siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь