ОголошенняРозслідування

Прокурорська ухвала на проведення експертизи

Громада дорого платить за оборудки попереднього директора КП "Віта", котре привело до відмивання великої суми грошей із бюджету громади.

Сміттєвози біля сільради
1.56K

У своєму розслідуванні про діяльність попереднього директора КП ми згадували про те, що 21.09.2016 в скандально відомої компанії “Спецкоммаш” нашим КП було придбано сміттєвоз КО-431-05 на базі ЗИЛ за 1 200 000 гривень.

Після звернень активістів нашого села про можливі виявлені нами порушення в роботі КП “Віта” Державна фіскальна служба та прокуратура Києво-Святошинського району проводять позапланову перевірку роботи нашого комунального підприємства.

На днях поступила ухвала про проведення експертизи сміттєвоза, що був придбаний за 1 мільйон 200 тисяч громадських грошей. На фотографіях, котрі я зробив в тому році, чітко видно, що автомобіль старий і не коштує таких грошей.

Тепер прокуратура зможе розібратися, як  два (!!!) сміттєвоза змогли бути куплені у фірми-прокладки і обидва у жахливому технічному стані. Цікаво буде прослідкувати як автомобіль, котрий був у приватній власності нашого односельчанина, попав до компанії “Спецкоммаш” безоплатно (!!!), а вони за нього здерли з громади 1 200 000 гривень.

Впевнений, що пан голова був у курсі цієї оборудки, бо саме він і є головним розпорядником коштів громади.

Завтра позачергова сесія, котра пройде в приміщенні сільради о 14.00. Тому хочу звернутися до наших депутатів, а особливо до чоловіків.

Шановні депутати! Якщо у вас є мужність та яйця, і ви ще не продали совість за шматок землі, то винесіть питання про недовіру голові Шульгану, котрий не дбає про інтереси громади і не виконав жодної із своїх передвиборчих обіцянок перед громадою. Громада вас підтримає, бо ми прагнемо розвитку та процвітання нашим селам, а не занепад, котрий пропагує для нас Шульган.

Інакше ми відкличемо голову та декого із депутатів за народною ініціативою. Благо, що для цього у нас є активні люди, ресурси, час та мудрість.

Прийміть правильне рішення та позбудьтеся мародера та його поплічників!

Сміттєвози біля сільради
Сміттєвози біля сільради
Сміттєвози біля сільради
Сміттєвози біля сільради
Сміттєвози біля сільради
Сміттєвози біля сільради
Гайдамака Любомир

Залишити відповідь