Проекти

Онлайн-курс «Як ефективно спланувати та провести діалог»

1.5K

На платформі Prometheus стартував масовий безкоштовний онлайн-курс «Як ефективно спланувати та провести діалог» від офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні!

Цей курс – унікальна можливість для слухачів змінити свої погляди на звичайний діалог, як на необхідний інструмент, коли у спілкуванні виникає непорозуміння через різне бачення, ставлення, різні позиції. Зазвичай ця різність стає причиною – негативних емоцій та переживань, зупинки проектів, невтілених реформ, соціальної напруженості, розділеності. Водночас різність – ресурс для розвитку, але лише тоді, коли ми перестаємо боятись і починаємо працювати, використовувати діалог не для простого спілкування, а як метод, інструмент, що допомагає зрозуміти іншого.

Курс OSCE Project Co-ordinator in Ukraine «Як ефективно спланувати та провести діалог» буде цікавий та корисний тим, кому потрібно покращити майстерність ведення колективних обговорень або важливо зробити більш ефективною свою активну громадську діяльність. Водночас, матеріали курсу стануть у нагоді всім, хто втомився від звичайних суперечок, порожніх дебатів та дискусій та прагне до реальних змін у взаємодії з іншими.

Курс буде цікавим широкому колу слухачів, зокрема:

– організаторам та ведучим (фасилітаторам) діалогів, які вже проводять діалоги, скоріше, інтуїтивно або мають різні бачення діалогової діяльності – для покращення розуміння можливостей та інструментарію діалогу й удосконалення оволодіння навичками;

– громадським активістам, реформаторам, які цікавляться темою діалогу для підвищення ефективності своєї діяльності;

– громадянам будь-якого віку та професії, які цікавляться темою діалогів для власних потреб.

Посилання на курс: https://courses.prometheus.org.ua/…/O…/DIAL101/2017_T1/about

Приємного навчання!

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь