Новини

Наша співпраця з Радикальною партією.

958

Вчора для наших активістів був дуже насичений день! Окрім висадки дерев, ми взяли участь у звітно-виборчій конференції Києво-Святошинської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка, що проходила в будинку культури с. Новосілки.

У роботі конференції взяли участь більше 500 людей із всіх куточків нашого району. В результаті конференції вдалось вибрати нове керівництво районної організації, прийняти до лав 400 нових членів, а також створити 27 (!!!) нових осередків на території нашого району.

Хочемо привітати нашу активістку Вікторію Веретеннікову (Viktoriya Veretennikova) із призначенням в.о. голови осередку сіл Віта Поштова та Юрівка. Дякуємо Олегу Ляшку за довіру!

Від імені активістів ГО “СІВЕРКА” заявляю, що ми активно підтримаємо роботу осередку Радикальної партії на території нашої громади.

Просимо звертатися до Вікторії на рахунок членства в Радикальній партії та ГО “СІВЕРКА”. Нагадуємо: гаряча лінія ГО “Сіверка” +380 63 408 8060.

Це ще не всі новини! Вчора був дійсно дуже насичений день! Так що не переключайтесь! 

І ми всі разом працюємо задля процвітання нашої громади!

Все буде СІВЕРКА 

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь