Новини

Магазин “Рибний світ” у Віті-Поштовій зачиняє свої двері

"Рибний світ "Океанія" припиняє свою роботу на території Віти-Поштової сільської ради.

Рибний світ "Океанія"
5.42K

Інформація про те, що “Рибний світ” закривається до співробітників цього супермаркету поступила на минулому тижні, але ніхто не повідомляв про терміни. А вже сьогодні адміністрація закладу оголосила про те, що в неділю буде останній день роботи рибного магазину, котрий розміщений на фасаді траси Київ-Одеса в районі 21-го кілометра.

Відомо, що 28 листопада 2014 року відбулось офіційне відкриття нового супермаркету в Віті Поштовій.

Загальна площа всього комплексу складає 0,7 га. В основній будівлі торгівельного комплексу, загальна площа якого 2653 м кв., знаходяться супермаркет, технологічні приміщення, в тому числі й цеха власного виробництва, кафе та аптека. Також новий супермаркет має великий та зручний паркінг.

Покупцям супермаркету в Віті Поштовій традиційно пропонується широкий асортимент свіжої, охолодженої та мороженої риби, морепродуктів, рибної продукції власного виробництва, у тому числі й салатів та кулінарних страв. В супермаркеті також представлений широкий асортимент інших товарів.
Для покупців супермаркету РИБНИЙ СВІТ «ОКЕАНІЯ» передбачена безкоштовна послуга чищення риби від луски і приготування риби або м’яса на грилі під замовлення.

Також в цьому закладі працювала піцерія, котра вже переїхала в нове приміщення в селі Крюківщина.

За 2016 рік ТОВ “Нагваль фіш“, котре працювало оператором закладу заплатило в бюджет нашого району 530 650 гривень ПДФО.

В 2017 році голова Віти-Поштової сільради писав про те, що сільрада виграла судову справу до власників торгівельного комплексу по оплаті ними пайової участі більше 0,5 мільйона гривень. На жаль, у нас немає інформації яким чином вплинули такі дії місцевої сільради на закриття магазину та чи отримала громада ці кошти в свій бюджет.

За цей рік ми маємо мінус найбільших два платника податків на нашій території: ТОВ “Золота середина” та ТОВ “Нагваль фіш”, котрі давали більшу половини надходжень в бюджет району, звідки фінансуються наші освіта, медицина, культура, дороги тощо.

Хто буде наступним в цьому списку втрат платників податків нашою громадою?

 

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь