Новини

Київська обласна прокуратура вертає землі громаді

Прокуратура Київської області повернула у державну власність стадіон в м. Васильків вартістю майже 3 млн грн, який незаконно був переданий громадянам у приватну власність для будівництва

Київська обласна прокуратураКиївська обласна прокуратура
2.19K

Прес-служба прокуратури Київської області повідомляє про те,  що установлено, що на підставі рішення Васильківської міської ради 22 громадянина отримали державні акти на право приватної власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд на території стадіону в м. Васильків загальною площею понад 2 га вартістю майже 3 млн грн.

Втім, відведення у приватну власність вказаних земель відбулось з порушенням вимог земельного законодавства, оскільки зазначені земельні ділянки відносяться до земель рекреаційного призначення, а саме до об’єктів фізичної культури і спорту, а тому рішення органу місцевого самоврядування щодо розпорядження ділянками приймалося поза межами його компетенції.

У зв’язку з чим, органами прокуратури Київської області до суду пред’явлено позов про визнання незаконним рішення Васильківської міської ради, недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки, скасування державної реєстрації та витребування земель площею понад 2 га з незаконного володіння у власність держави.

Наразі завдяки вжитим заходам Києво-Святошинської місцевої прокуратури поновлено порушені права держави на незаконно відчужені землі рекреаційного призначення вартістю майже 3 млн грн.

Завдяки принциповій позиції громадськості та обласної прокуратури вдалося повернути у власність міста стадіон у Василькові.

Схема, котру використали можновладці Василькова точно копіює ту схему, котру зараз впроваджують наші “мародери”: судове рішення, видача рішень на підставних осіб, об’єднання ділянки для подальшої забудови багатоповерхівками.
 
Добре, що знайшлися небайдужі люди, котрі зупинили цей процес та повернули землю громаді для цільового використання.
 
Ми активно співпрацюємо з людьми, котрі брали участь в цьому процесі, тому впевнені в позитивному рішенні по 16 гектарам земель військової частини на користь громади.
 
Наша громада має розвиватися! Ми маємо право на нову школу та нові дитячі садочки! І єдина земля для цього – це земля військової частини, котру треба використати на благо розвитку нашої громади.
 

 

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь