Новини

Громада проти корупції у системі охорони здоров’я найбагатшого району країни

Щойно повернулися із мітингу громади Києво-Святошинського району, котра твердо сказала своє "НІ!" корупції, котру розвели головний лікар Завадецький при сприянні районного керівника Ляви.

Мітинг Боярська ЦРЛ
1.67K

В Боярці біля приміщення центральної районної лікарні громада району зібралася для обговорення питань у сфері охорони здоров’я.

Громада обурена діями головного лікаря, котрий звільнив завідуючого гінекологічним відділенням Чернецького Романа Йосиповича та старшу медсестру Савенко Алевину Петрівну, котра встала на сторону свого колеги.

Завадецький таким чином “розчищає” місце для своєї дружини, котра теж працює гінекологом та очолює платне відділення в Боярській ЦРЛ. Саме це відділення отримало все найдорожче обладнання, ремонт та найкращі умови для розвитку. Все це робилося за кошти громади.

Будьте впевнені, що громада вже на межі і терпець вже дійсно урвався! При такому фінансуванні, як у нас в районі, люди змушені платити за лікування своякам головних лікарів. Це неприпустимо!

В мітингу взяли участь представники партій “Самопоміч” та “Соціальна партія”. Кива, голова Соцпартії, обіцяв все спалити, якщо влада не прислухається до голосу громади. Народний депутат Ірина Сисоєнко (партія “Самопоміч”) пообіцяла на найвищому рівні проконтролювати вирішення цього питання, а саме відсторонення від керівництва Боярської ЦРЛ та районного керівника відділу охорони здоровя.

Громада показала цим мародерам, чого насправді вартий український народ і що є люди, котрим не байдуже!

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь