Новини

Газета громади вже в поштових скриньках!

1.02K

Поки наша влада ловить рибку в мутній водичці, громадський актив ПРАЦЮЄ на благо громади! В такий важкий для народу України ми просто не маємо права ВІДПОЧИВАТИ. Ми мусимо БУДУВАТИ нашу УКРАЇНУ, бо нікому, окрім нас, це не потрібно! Завжди пам’ятайте про це!

Пам’ятаєте, як влада хвалилася, що вони на 15 квітня планують випустити перший номер громадської газети? Так от повідомляємо ОФІЦІЙНО: в нашої громади вже є своя газета, котра створена на кошти громади, служить для задоволення інтересів і захисту прав наших громадян. Служити нашому народу та розвивати громаду – це основне завдання першого в історії нашого села засобу масової інформації.

Ми вже приступили до підготовки наступного випуску. Цей випуск буде містити 8 сторінок. Основні рубрики: “Новини”, “Історія”, “Наші люди”, “Інформація”, “Сад город”, “Мистецтво” тощо. Ми стараємося надавати актуальну для розвитку громади інформацію. Ніякої “води” та “чорнухи”, тільки інформація, котра допоможе об’єднати громаду та зробити наші села красивими та безпечними.

Газета буде виходити один раз на місяць.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених людей! Ми готові вислухати кожного, хто зацікавлений в змінах.

Ми приймаємо оголошення та рекламу на платній основі. Через кілька випусків ми запропонуємо підписку на наше видання. Якщо маєте бажання отримувати професійну та об’єктивну інформацію, то потрібно підтримувати локальні медіа.

Ми це робимо для всіх нас! СІВЕРКА для людей, а люди для СІВЕРКИ! Свій до свого по своє!

А влада нехай збирається на ВИХІД!

Все буде СІВЕРКА ! Як ми і обіцяли!

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь