ІНФОГазета "СІВЕРКА"

Гатне: У підпалі свого гаража активіст підозрює сільраду

Продовжується тиск на громадських активістів навколишніх сіл, котрі виступили проти злочинних дій представників органів місцевого самоврядування.

1.23K

Продовжується тиск на громадських активістів навколишніх сіл, котрі виступили проти злочинних дій представників органів місцевого самоврядування.

На цей раз нашому колезі Олексію Загорському із Гатного, котрий, до речі, знімав ту злополучну 30-ту сесію 30 листопада 2017 року, де було вкрадено 16 гектарів землі у нашої громади, зловмисники намагалися вчинити підпал його будинку.

Олексій є одним із самих активних та мудрих молодих людей, котрі об’єдналися проти купки зловмисників у сусідньому селі, котрі дірвалися до влади із метою дерибану земель та величезного бюджету села Гатне. Також активісти виступають проти забудови багатоповерхівками власного села.

Нагадаємо, що недавно від дій забудовника постраждав Юрій Середа, депутат Тарасівської сільради, котрий також виступив проти забудови багатоповерхівками їхнього мальовничого села.

Спроби шантажу та погроз також вчинялися на активістів ГО “Сіверка”, але бандити та мародери вже зрозуміли, з ким мають справу, тому обмежуються якимись дрібними капостями.

До речі, сьогодні вночі відбулося пограбування території будівництва дитячого садку, де зловмисники викрали дорогий будівельний інструмент на суму вище 50 000 гривень.

Джерело: http://kv.hromady.com.ua/2018/07/06/gatne-u-pidpali-svogo-garazha-aktyvist-pidozryuye-silradu/

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь