Новини

Безпечній розв’язці на трасі Київ-Одеса бути!

Як ми і обіцяли, скоро почнеться будівництво БЕЗПЕЧНОЇ транспортної розв'язки в районі 21-го кілометру траси Київ-Одеса. Це напроти Південного кладовища, якраз в районі повороту до Боярського технікуму.

Транспортна розв'язка Житомир-Східний
2.85K

В Державному агентстві автомобільних доріг України 12 квітня відбулось розкриття тендерних пропозицій підрядників в рамках тендеру на будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільних дорогах державного значення М-05 та М-06.

Тендер на будівництво транспортних розв’язок проводився в рамках реалізації проекту «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва (Пан’європейські коридори)». Проект фінансується за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Лотом №1: будівництво дворівневих транспортних розв’язок на автомобільних дорогах М-05 – поворот до смт Чабани (15-ий км траси), М-05 – поворот до м. Боярка (21-ий км траси) та М-06 добудова розв’язки біля с. Стоянка (21-ий км траси).

Тендерним комітетом Укравтодору будуть оцінені тендерні пропозиції учасників згідно з критеріями, зазначеними в тендерній документації.

Результати тендеру будуть оприлюднені після проведення оцінки та погодження її із Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком.

Наша організація докладе всі зусилля, аби переможець тендеру зміг виконати всі роботи вчасно та якісно, із мінімальним перешкоджанням діяльності членів нашої громади.

Якщо у когось є пропозиції чи зауваження, прохання звертатися до представників ГО “Сіверка”.

Наступним кроком буде капітальний ремонт центральних доріг нашої громади, на котрі завдяки старанням декотрих впливових членів нашої громади, район виділив рекордних 5 мільйонів гривень. Ще працюємо над тим, аби отримати інфраструктурну субвенцію із обласного бюджету.

Якби не бездіяльність та бажання деяких представників місцевої влади ставити палиці в колеса, то ми вже давно би закінчили ремонт тротуарів у Юрівці, почали ремонт центральних доріг та працювали над розробкою проекту безпечної системи руху на території нашої громади згідно останніх затверджених державних будівельних норм.

Вже пройшов тиждень із моменту засідання комісії з питань благоустрою і питання по розробці проекту озеленення території громади не зрушилося із місця. Пане Шульган, прошу надати “ініціаторам” можливість пропрацювати це питання, тому що у вас точно найближчим часом не буде часу (вибачте за тавтологію) аби займатися цим питанням. Делегуйте це питання людям, котрі мають певну компетенцію у вирішенні цієї суспільно важливої проблеми.

Все буде СІВЕРКА!

Джерело: https://www.facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua/photos/a.659669967466257.1073741828.659660104133910/1319979668101947/?type=3

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь