НовиниПроекти

Батьківщина продається?

Голова Київської обласної ради Ганна Старикова пафосно привітала голову Тарасівської сільради Сизона Володимира із днем народженням.

"Батьківщина" за корупцію!
3.03K

Вчора голова Київоблради Ганна Старикова, член ВО «Батьківщина», привітала із днем народження голову Тарасівської сільради Сизона Володимира.

Цитуємо її поздоровлення:

Сьогодні день народження у голови Тарасівської сільської ради Володимира Григоровича Сизона.

Ще декілька тижнів тому я мала зустріч із сільськими головами Києво-Святошинського району, серед яких був і Володимир Григорович. І була захоплена їхнім великим професіоналізмом.

Пан Володимир щоденно докладає максимум зусиль для розвитку села Тарасівка. Як результат – створення нових робочих місць, надходження податків тощо. Такі сільські ради з таким професійним керівництвом, є гарним прикладом для наслідування та показником успішної громади.

Я щиро вітаю Володимира Григоровича із днем народження, бажаю наснаги у роботі задля розвитку Київщини. Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Джерело тут: https://www.facebook.com/GannaStarykova/posts/509828676113472

Дане поздоровлення було зібрало близько 50 коментарів від місцевих активістів, громадських діячів та депутатів сільради, котру очолює Сизон.

Юрій Середа, депутат сільради та активний громадський діяч надав таку оцінку діяльності Сизона під дописом Ганни Старикової:

Yuriy Sereda Пані Ганно, за останні три роки відбувся ряд подій, за участю “іменинника”, про які Ви, як голова обласної ради, повинні знати.

1. Про генплан села: Так, в 2015 році проведено громадські слухання щодо розгляду проекту генерального плану с. Тарасівка, на яких було вирішено створити погоджувальну комісію, яка вже на своєму засіданні проголосувала (в тому числі і “іменинник”) за розміщення у селі об’єктів підприємництва, торгівлі та ландшафтно-рекреаційних зон. Генплан доопрацьовувався 2 роки!!!!!! проектним інститутом “УКРНДПІЦИВІЛЬБУД” і тільки у вересні 2017 року повернувся до ради. Яким же було здивування, коли замість вказаних об’єктів, в генплан було включено 15 гектарів багатоповерхової багатоквартирної забудови! Під тиском громади було прийнято рішення про відправлення генплану на доопрацювання, для включення тих позицій, за які голосували члени погоджувальної комісії!

У квітні 2018 року, за підтримки “хлопців у камуфляжній формі”https://youtu.be/ZjYus3rolkE відбулася спроба силового затвердження на сесії генерального плану (питання взагалі не було внесено до порядку денного ПОЗАЧЕРГОВОЇ!!!!!! сесії), знову ж таки з багатоповерховою забудовою замість того, за що в 2015 році проголосували члени погоджувальної комісії і сам голова. Тільки завдяки мешканцям села не було допущено протягнення багатоповерхівок на площі вже 18 Га!!!!!!!

Третя спроба затвердження генплану відбулася 12.07.2018 року. Тільки тепер на сесію приїхало близько тридцяти чоловіків у камуфляжі, які не впускали мешканців Тарасівки у приміщення ради!!! І тільки з працівниками поліції, після тривалих перемовин, людям вдалося потрапити до приміщення ради! Генплан, знову ж, був відправлений на доопрацювання, для внесення прийнятих узгоджувальною комісією рішень!

Чого чекаємо? Четвертої спроби, під час якої може статися що завгодно? Черговий Конотоп із масовою бійкою https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1881613395253507&id=100002145936625 ? Чи Ви, пані Ганно, забули, як в облраді побили Вашого ж однопартійця! Скажу відверто, у нас теж таке є, депутат б’є під час сесії іншого депутата!

2. Про будівництво впритул до сільського стадіону. Головою свідомо було зроблено все для того, щоб справу щодо скасування рішення ради про непродовження договору оренди забудовнику було програно. Так, голова погодився із рішенням суду, яким було скасовано рішення ради, за яке проголосувало 19 депутатів із 26-ти. А забудовник …. пов’язаний із членами виконкому ради (бо першою адресою реєстрації забудовника – ОК “ЖБК Енергетик” код ЄДРПОУ 33330315, була адреса проживання члена виконкому ради). Після отримання позитивного для себе рішення суду (голова ж визнав у суді, що рішення ради було незаконне) забудовник подає на мене, депутата ради, в суд за подачу проекта рішення!!! про непродовження договору оренди. Мій будинок (в якому проживаємо з дружиною та трьома дітьми) арештовує суддя Пінкевич http://reyestr.court.gov.ua/Review/73671886 Причому сама ж потім скасовує арешт (після того, як його визнав безпідставним та скасував суд апеляційної інстанції) http://reyestr.court.gov.ua/Review/74735140 А забудовник, незважаючи на неодноразові зверення до ДАБІ, і зараз продовжує будуватися, фактично по межі футбольного поля, поблизу газопроводу високого тиску та на відстані 1 м від ЛЕП 10КВ (лінію вже перенесли). http://inrespublica.org.ua/…/odne-nezakonne…

3. Про кладовище, де укладено договори на кабальних умовах, договір про концесію та 4-ри сторонній договір, де крім “іменинника” з трьох інших сторін бізнесмен Мисак Віталій Федорович, Вам уже написали вище!

Таких прикладів професійного керівництва Сизона В. Г. в селі є десятки! Ось тільки ряд кримінальних проваджень лежить в правоохоронних органах “мертвим вантажем”, бо їм “не дається хід” зверху…

Як ми можемо бачити із останніх дописів Старикової, що вона встигла привітати із днем народженням багатьох голів пристоличних громад, котрі мають причетність до грабунку громад та корупційних дій.

Яким чином можна пояснити такий недолугий хід із задобренням адмінресурсу в лиці представників органів місцевого самоврядування нам не вдається самостійно розібратися. Можливо, що хтось із представників “Батьківщини” пояснить свідомим людям для чого вихвалювати заслуги тих людей, котрі практично розікрали наші громади?

siverka
Авторsiverka
Активісти ГО “Сіверка” декларують свою готовність почути кожного. І не тільки почути, але й надати якісну допомогу членам нашої громади.

Залишити відповідь