Новини

35-а позачергова сесія Віти-Поштової сільради 7-го скликання 13 квітня 2018 року

1.95K

Ця позачергова сесія відбувалася майже 3 години. Було розглянуто більше 220 заяв на виділення земельних ділянок. Ділили останніх 3 гектари земель військової частини, тобто 30 ділянок по 0,1 гектара. Ми поки ще не аналізували хто отримав ділянки, але серед тих щасливців є хлопці, котрі проливали кров на східних рубежах нашої країни, є діти війни та ветерани, котрі проживають на території військового містечка.

Здається, що там прозвучало більше, ніж 30 прізвищ, котрі отримали ділянки. Проведемо аналіз запису сесії та дамо всі прізвища тих, хто отримав рішення на розробку проекту землеустрою. Щось мені підказує, що ми знову знайдемо дуже багато цікавого в тих рішеннях.

Також батько голови Шульгана Юрій Іванович отримав в оренду земельну ділянку. Де і скільки, яка ціна оренди не прозвучало під час проведення сесії, що є само по собі непрозорим явищем, котрий підриває основи гласності роботи сільради. Не маємо нічого проти батька голови, але громада мусить знати хто де і що отримує в оренду, і що громада отримає від цього. Проектів рішень на сайті не було оприлюднено, що є прямим порушенням прав членів нашої громади.

Зрозуміло, що все відбувалося би набагато швидше, якби всі рішення були вже підготовлені до проведення сесії. А так майже 2 години зайняли земельні питання.

На жаль, ще раз переконалися в тому, що депутати не отримали вчасно проектів рішень і багато з них просто не розуміли, за що вони голосують. Та й порядок денний, мабуть, депутати отримали в день проведення сесії, бо на сайті сільради не було жодної інформації про питання, котрі винесені на цю сесію.

І знову голова прикривається терміном “позачергова” для проведення таких спонтанних сесій. Хоча про цю сесію всі знали ще місяць назад і реально нічого “позачергового” на сесії не розглядалося, тобто не було жодного нагального питання, котре потребує негайних рішень. Ми будемо знову звертатися в НАЗК із проханням розібратися із порушеннями наших прав на інформацію під час підготовки, проведення та, напевне, публікації рішень цієї сесії.

По закону всі рішення повинні бути оприлюднені через 5 днів після проведення сесії. Наш голова та секретар Ворушев жодного разу за 2,5 роки їхнього “князювання” не оприлюднили вчасно прийняті рішення. Хоча тільки за 2017 рік ця солодка парочка отримала від громади 370 тисяч гривень у якості оплати їхньої праці, що складає майже 5% бюджету громади. Панове, може пора вже починати працювати чи чого ви ще чекаєте?

Гайдамака Любомир

Залишити відповідь